Валерій Шляхов призначений Головою Представництва Avaya в Україні

Кoмпaнія Avaya, глoбaльний пoстaчaльник рішeнь в oблaсті бізнeс-кoмунікaцій, oгoлoсилa прo признaчeння Вaлeрія Шляxoвa нa пoсaду Гoлoви Представництва Avaya в Україні.

Сверху новій посаді Валерій відповідатиме из-за стратегічний розвиток бізнесу компанії в регіоні.

Валерій Шляхов понад 20 років пропрацював в ІТ-індустрії, займаючи керівні посади у відомих українських і міжнародних компаніях, очолював представництва IBM і Sun Microsystems в Україні.

Валерій Шляхов

А. В. Пархоменко, Віце-директор Avaya в Північній Європі, Україні, СНД та Ізраїлі, в) такой степени прокоментував призначення Валерія: «Держи початку 2000-х я очолював в Україні представництво однієї провідної світової ІТ-компанії. З того часу у мене поперед України особливе ставлення, я дуже люблю цю країну, у мене багато близьких друзів і, звичайно, успіх в цьому регіоні про мене має особливе значення.

Я луч представити Валерія Шляхова получи позиції нового керівника українського офісу Avaya. Валерій володіє багатою експертизою і сильними управлінськими навичками, які, впевнений, стануть запорукою подальших успіхів Avaya в Україні та допоможуть досягти масштабних цілей розвитку».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.